Fundusze UE

Kancelaria od początku jej istnienia zajmuje się przygotowywaniem wniosków projektowych dla przedsiębiorców, których celem jest pozyskanie środków na rozwój przedsiębiorstwa. Na ten moment Kancelaria i jej pracownicy uzyskali już ponad 5 000 0000,00 złotych na rzecz kilkudziesięciu klientów. Pomagamy uzyskać środki na rozpoczęcie działalności, jej rozwój, promocję na rynkach zagranicznych, a także na badania.

Na ten moment Kancelaria i jej pracownicy uzyskali już ponad
5 000 0000,00 złotych na rzecz kilkudziesięciu klientów.

Aktualnie istnieje wiele możliwości otrzymania pomocy. Może przyjmować ona formę dotacji, refundacji, pożyczki czy gwarancji, właśnie z wykorzystaniem środków unijnych, pozyskanych zarówno na rozwój przedsiębiorstwa, jak i realizację nowego przedsięwzięcia.

Dofinansowanie, refundację, pożyczkę lub gwarancję można otrzymać m.in. na:

  • otwarcie firmy,
  • szeroko rozumiany rozwój firmy,
  • utworzenie nowych miejsc pracy,
  • zakup urządzeń, maszyn, technologii,
  • remont nieruchomości,
  • promocję firmy na rynku krajowym i międzynarodowym,
  • zwiększenie konkurencyjności na rynku zagranicznym poprzez refundowanie udziału w targach międzynarodowych,
  • badania badawczo-rozwojowe we współpracy z jednostkami naukowymi, na podstawie których możliwy jest zakup wyposażenia, patentów i innych elementów będących częścią wyników badań,
  • ochronę zdrowia pracowników

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której indywidualnie dopasujemy dofinansowanie, w zależności od przedstawionego pomysłu na rozszerzenie rodzaju prowadzonej działalności. Pomoc unijna może być kamieniem milowym w rozwoju Państwa pomysłu lub firmy!

Zespół Kancelarii prowadzi kompleksowe doradztwo zarówno na etapie wyboru, sporządzania wniosku, weryfikacji poprawności merytorycznej dokumentów, przed jednostkami nadzorującymi dofinansowania, jak również pomoc w nadzorowaniu projektu podczas jego realizacji.

Jeżeli interesuje Państwa doświadczenie i wysoka skuteczność, zachęcamy do współpracy z naszą Kancelarią. Z uwagi na fakt, że fundusze UE to dynamiczna dziedzina, istotnym elementem doświadczenia jest jego aktualność. W 2018 i 2019 roku zrealizowaliśmy ponad 50 projektów, a wszystkie, z wyjątkiem jednego, uzyskały pozytywną akceptację. Realizowaliśmy projekty w branżach: IT, medycznej, edukacyjnej, odzieżowej czy przemysłu ciężkiego.