Fundusze UE

Kancelaria od początku jej istnienia zajmuje się przygotowywaniem wniosków projektowych dla przedsiębiorców, których celem jest pozyskanie środków na rozwój działalności. Na ten moment Nasz zespół uzyskał i rozliczył kilkanaście milionów złotych, na rzecz kilkudziesięciu klientów. Pomagamy uzyskać środki na rozpoczęcie działalności, jej rozwój, promocję na rynkach zagranicznych, a także badania.

Na ten moment Kancelaria i jej zespół uzyskał i rozliczył
już 11 360 650,47 złotych na rzecz kilkudziesięciu klientów.

Aktualnie istnieje wiele możliwości otrzymania pomocy. Może przyjmować ona formę dotacji, refundacji, pożyczki czy gwarancji, właśnie z wykorzystaniem środków unijnych, pozyskanych zarówno na rozwój przedsiębiorstwa, jak i realizację nowego przedsięwzięcia.

Dofinansowanie, refundację, pożyczkę lub gwarancję można otrzymać m.in. na:

  • otwarcie firmy,
  • szeroko rozumiany rozwój firmy,
  • utworzenie nowych miejsc pracy,
  • zakup urządzeń, maszyn, technologii,
  • remont nieruchomości,
  • promocję firmy na rynku krajowym i międzynarodowym,
  • zwiększenie konkurencyjności na rynku zagranicznym poprzez refundowanie udziału w targach międzynarodowych,
  • badania badawczo-rozwojowe we współpracy z jednostkami naukowymi, na podstawie których możliwy jest zakup wyposażenia, patentów i innych elementów będących częścią wyników badań,
  • ochronę zdrowia pracowników

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której indywidualnie dopasujemy dofinansowanie, w zależności od przedstawionego pomysłu na rozszerzenie rodzaju prowadzonej działalności. Pomoc unijna może być kamieniem milowym w rozwoju Państwa pomysłu lub firmy!

Zespół Kancelarii prowadzi kompleksowe doradztwo, zarówno na etapie wyboru, sporządzania wniosku, weryfikacji, poprawności merytorycznej dokumentów przed jednostkami nadzorującymi dofinansowania, jak również pomoc podczas realizacji całego projektu.

Jeżeli interesuje Państwa doświadczenie i wysoka skuteczność, zachęcamy do współpracy z Naszą Kancelarią. Z uwagi na fakt, że fundusze UE to dynamiczna dziedzina, istotnym elementem doświadczenia jest jego aktualność. W 2019, 2020, 2021 roku zrealizowaliśmy ponad 50 projektów, wszystkie, uzyskały pozytywną akceptację. Realizowaliśmy projekty w branżach: IT, medycznej, edukacyjnej, odzieżowej czy dla przemysłu ciężkiego.