CZEGO FRANKOWICZE NIE SĄ ŚWIADOMI

Poznaj odpowiedź na najtrudniejsze pytania, których nikt Ci nie zadał

Kliknij tutaj

2 powody, które Cię powstrzymują przed pozbyciem się franków

Obecnie 92% wszystkich spraw frankowych kończy się prawomocną wygraną Frankowiczów. Jednak wciąż zdecydowana większość z nich nie podjęła decyzji o pozbyciu się tego problemu i pozwaniu banku. Zazwyczaj wynika to z dwóch powodów.
Pierwszy to fakt, że wiele kancelarii, rzuciło się na Frankowiczów uważając, że to proste i powtarzalne sprawy, co zaowocowało między innymi sporami zbiorowymi, w których setki konsumentów przegrało w przeciągających się latami sporach. Aktualnie większość kancelarii na rynku nie wyróżnia się niczym, co czyni Twój wybór jeszcze trudniejszym. Wiem, że Twoje zaufanie zostało wykorzystane przez instytucję, która od zawsze budziła zaufanie jaką jest bank.
Nic więc dziwnego, że podchodzisz sceptycznie do decyzji i wyboru kancelarii, która miałaby ten problem rozwiązać.

Nikt nie chce podjąć drugi raz złej decyzji

Dlatego tak ważne jest, aby nie opierać swojego wyboru na przeczuciu czy zaufaniu, a zabezpieczyć się umową z kancelarią i warunkami jakie są w niej zawarte. Wiem z doświadczenia, że wiele kancelarii nie informuje klientów o pełnym ryzyku. Kuszą wynagrodzeniem success fee, nie mówiąc o kosztach w przypadku przegranej. Właśnie dlatego chcemy dać Ci pełne zabezpieczenie, każdego scenariusza jaki może się wydarzyć, a im bardziej odkładasz w czasie decyzję tym negatywnych scenariuszy może być więcej (np. upadek banku Getin).

Gwarancja

Dlatego wyszliśmy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i udzielamy gwarancji zwrotu 100% wynagrodzenia w przypadku prawomocnej przegranej i o czym nie mówi większość kancelarii, pokrycie kosztów zastępstwa procesowego, które dochodzą nawet do 40 000 zł. Co to dla Ciebie oznacza? Możesz przenieść całe ryzyko finansowe związane z pozwaniem banku na naszą kancelarię. Co więcej w przypadku pozwania Ciebie przez bank, będziemy Cię bronić w ramach współpracy bez dodatkowych opłat! Jest to propozycja jakiej nie znajdziesz na rynku w żadnej innej kancelarii poza naszą.

Powstrzymują Cię koszty?

Rzeczywiście, odzyskanie od banku czy zaoszczędzenie w perspektywie czasu, kilkudziesięciu lub czasem nawet kilkuset tysięcy złotych nie należy do najtańszych. Rozumiemy, że nie każdy jest przygotowany na tego typu wydatek, tym bardziej, że raty kredytu nie maleją a wręcz przeciwnie. Dlatego, przygotowaliśmy szereg rozwiązań, który pozwala na podjęcie decyzji pomimo braku wystarczających środków, takie jak zabezpieczenie w postaci wstrzymania płatności rat kredytu, czy wynagrodzenie succes fee.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dla swoich klientów doprowadziliśmy do najszybszej prawomocnej wygranej w Polsce i prawomocnych wygranych w I instancji. Odzyskaliśmy od banków miliony złotych, a drugie tyle nasi klienci zaoszczędzą na przestrzeni lat. Nasz pozew jest nieustannie uaktualniany i każdorazowo jesteśmy gotowi na nadchodzące zmiany w orzecznictwie, co pozwala nam twierdzić, że oferujemy klientom najlepszy na rynku pozew. Doświadczenie zespołu i pozew pozwala nam na udzielanie gwarancji klientom, której nikt inny nie chce udzielić!

Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę

Opinie naszych Klientów

Kancelaria działa profesjonalnie i terminowo. W sprawie dotyczącej kredytu frankowego otrzymałam bardzo wyczerpujący projekt przeprowadzenia postępowania. Jasno i klarownie zostałam poinformowana o możliwościach rozwiązania mojej sprawy. Jestem bardzo zadowolona zarówno z poziomu obsługi jak i z atmosfery panującej w kancelarii. Gwarantuje ona wysoką jakość doradztwa oraz dbałość o dobrą relację z klientem. Polecam ją wszystkim, którzy mają problem z kredytem frankowym i nadal wahają się, czy powinni dochodzić swoich praw. Z pomocą tej kancelarii samo podjęcie decyzji było dla mnie łatwiejsze, zaś wizja realnych korzyści obliczonych przez specjalistów KNOWLEX sprawiła, że odrzuciłam wątpliwości.

Ewa S.

Kancelaria prowadzi aktualnie sprawę w zakresie kredytów frankowych członka mojej rodziny. Bardzo dobry kontakt z radcami, profesjonalne podejście ale przede wszystkim terminowość przedsięwziętych działań! Serdecznie polecam

Marcin Ż.

Bardzo polecam Kancelarię KNOWLEX, przede wszystkim za profesjonalizm, rzetelność i solidny zespół specjalistów. Poza usługami związanymi z kredytem frankowym, miałem przyjemność skorzystania z pomocy w ramach pozyskania dodatkowych środków na rozwój firmy – oczywiście z sukcesem !

Łukasz P.

Wierzę w wygraną z tą kancelarią, najbardziej cenię fachowość. Uważam, że Knowlex jest uczciwą Kancelarią i ma rzetelne podejście do tematu. Moje obawy zostały szybko objaśnione. Posiadam wszystkie informacje, jakich potrzebuje i jestem zadowolony z kontaktu i pozwu. Każdemu polecę Kancelarię Knowlex.

Włodek M.

Serdecznie polecam kancelarię. Jesteśmy właśnie na etapie walki z kredytem hipotecznym frankowym , i mogę tylko powiedzieć że takich kancelarii jak Ta to ze świeczką szukać. Profesjonalne podejście, nie drogo, możliwość płatności na raty. Polecam na 100%

Aleksandra K.

Wspaniali adwokaci, mega podejście do klienta i sytuacji! Widać, że jest to pomoc od serca, a nie zwykły biznes dla pieniędzy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie wyobrażam sobie zasięgnięcia pomocy u innych prawników, naprawdę niczego nie żałuję. Cieszę się, że trafiłem na ludzi z tak profesjonalnym podejściem. Szczególnie, że to nie była prosta sprawa… Bardzo dziękuje za pomoc w osiągnięciu sukcesu! Serdecznie polecam! 😉

Mikołaj D.

Prawomocne wyroki

Wypełnij formularz i sprawdź najlepszą dla siebie ofertę    Pozostawienie danych jest dobrowolne - Informacje RODO